جلسه کاشانی و دایی، غیبت باقری و خلیلی و نظرخواهی درباره معدنچی...

تمرین پرسپولیس از ساعت 17 امروز در زمین شرکت واحد با حضور 34 بازیکن که 21 بازیکن اصلی و 13 نفر تستی بودند استارت خورد.

بازیکنان اصلی در تمرین امروز محمد نوری، غلامرضا رضایی، حمید علی عسگر، نائیجی، سعید حلافی، علیرضا محمد، محمد منصوری، رضا نور محمدی، ابراهیم شکوری، جلال اکبری، هادی نوروزی، مجتبی زارع، عادل کلاه کج، مازیار زارع، حسین بادامکی، علیرضا حقیقی، سامان آقا زمانی، مهدی شیری، شیث رضایی، امیر حسین فشنگچی و مهدی الهایی بودند. سایر نفرات، بازیکنان تستی بودند.


* در ابتدای تمرین که با حضور حدود 200 هوادار برگزار شد هواداران به شدت به تشویق حبیب کاشانی و علی دایی پرداختند.


* علی دایی و کاشانی با 5 بازیکن جدید تیم یعنی نوری، رضایی، فشنگچی، مازیار زارع و نور محمدی که به تازگی به این تیم پیوستند برخورد بسیار گرمی داشتند و به آنها خوش آمد گفتند.


* نکته جالب در تمرین امروز حضور عادل کلاه کج و مجتبی زارع بود. نام این دو در لیست مازاد اعلام شده بود. زارع در خصوص وضعیت خود دقایقی با دایی صحبت کرد.


*در ابتدای تمرین مهدی فنونی زاده بازیکن اسبق استقلال حضور داشت و پس از گفت و گو با دایی و کاشانی و دیدار با بازیکنان ورزشگاه شرکت واحد را ترک کرد.


* فشنگچی به دلیل عمل جراحی بر روی پایش با لباس شخصی سر تمرین امروز حضور یافت و سپس با اجازه دایی و گفت و گو با زرینه محل تمرین را ترک کرد.


* علی دایی در بدو ورود به زمین در مقابل درب ورودی زمین شرکت واحد ایستاد و با کلیه بازیکنان به رو بوسی پرداخت. در حاشیه این اتفاق یک راس گوسفند زیر پای بازیکنان کشته شد.


* بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز با کاورهای مختلف در دو رنگ به تمرین پرداختند.


* محمد پروین، محسن خلیلی و کریم باقری حضور نداشتند.


* یحیوی مربی دروازه بان های پرسپولیس با نیم ساعت تاخیر در تمرین امروز حضور یافت.


* بازیکنان پرسپولیس ابتدا زیر نظر مولایی به دویدن‌های استقامتی پرداختند و سپس حرکات سرعتی تمرین کردند.


* پس از گذشت 10 دقیقه از تمرین حبیب کاشانی سرپرست باشگاه در محل تمرین قرمز پوشان حضور پیدا کرد و پس از صحبت‌ با بازیکنان،‌ به مدت 45 دقیقه با علی دایی به صورت اختصاصی در وسط زمین به گفت و گو پرداخت.


* در حاشیه تمرین مسئولان باشگاه پرسپولیس نظر دایی را در خصوص جذب مهراد معدنچی خواستار شدند.


* 3 بازیکنی که به هیچ عنوان استیل آنها به فوتبال‌ نمی‌خورد در تمرین حضور پیدا کردند که با نظر دایی پس از چند دقیقه تمرین فقط نظاره گر شدند.


* حبیب کاشانی در انتهای تمرین امروز هنگامی که قصد ترک زمین شرکت واحد را داشت دقایقی در جمع بازیکنان حضور پیدا کرد و با آنها به گفت و گو پرداخت. محمود خوردبین نیز به مدت 10 دقیقه با دایی به صورت اختصاصی گفت و گو کرد.


*در تمرین امروز به جز حبیب کاشانی تعداد زیادی از مسئولان باشگاه و همچنین تعدادی افراد ناشناس حضور داشتند که با علی دایی و کاشانی به گفت و گو پرداختند.


*تمرین امروز پرسپولیس ساعت 18:20 به پایان رسید و فردا صبح در آکادمی ملی المپیک پیگیری خواهد شد.


*دهمین دوره لیگ برتر 4 مرداد آغاز می‌شود.

/ 0 نظر / 7 بازدید