خلیلی: همیشه اولویت اول و آخرم پرسپولیس است...

محسن خلیلی  در خصوص قهرمانی در جام حذفی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و گلی که به ثمر رساندم حاصل زحمات هوار ملا محمد بود، اما واقعأ چند موقعیت گل را از دست دادم. تا به زمین آمدم این فرصت‌ها نصیبم شد و من آن موقع کاملأ گرم نشده بودم. 

وی گفت: سعی کردم هفته گذشته خودم را ممنوع‌ المصاحبه کنم تا آرامش کامل را به خود برگردانم. نیمکت‌ نشینی‌ها برایم سخت بود، از این رو تلاش کردم بجای حرف زدن عمل کنم و در تمرینات خوب باشم. خدا را شکر می‌کنم که قهرمان جام حذفی شدیم. 

این بازیکن عنوان کرد: فصلی که به پایان رسید سالی پرفراز و نشیبی برای ما بود و اگر به لیگ قهرمانان آسیا نمی‌رسیدیم هرگز خودمان را نمی‌بخشیدیم. 

خلیلی درباره قراردادش با پرسپولیس عنوان کرد: امسال با این تیم قرار داد ندارم، اما اولویت اول و آخرم همیشه پرسپولیس است، چون خانه من همین جاست. باید با کاشانی و دایی در این زمینه صحبت کنم و بعد از جمع‌بندی نهایی، ماندن و یا نماندنم نیز مشخص خواهد شد. 

این مهاجم خاطر نشان کرد: اگر فصل آینده در پرسپولیس حضور داشتم همه مشکلاتم را رفع می‌کنم و به هواداران قول می‌دهم فصل بهتری داشته باشم. باید به علی دایی تبریک ویژه‌ای بگوییم، چون وی سختی زیادی در فوتبال کشید و با این پیروزی نشان داد می‌تواند یک مربی بزرگ مانند دوران بازیگری‌اش برای فوتبال ایران باشد. 

/ 0 نظر / 9 بازدید