در آستانه یک هفته تا اولین دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان . . .

هفتمین باخت پرسپولیس آن هم در ورزشگاه آزادی به شدت مدیران و هواداران این تیم را نگران کرده. این تیم که تا چند روز دیگر باید در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الشارجه امارات برود، در بازی با مقاومت سپاسی حرفی برای گفتن نداشت و یک بازنده محض در مقابل یاران جوان غلام پیروانی بود. پرسپولیس که وینگادا را سومین مربی این فصل خود برگزیده، با آمدن این مربی پرتغالی هم نمایش ضعیف این تیم دنبال شده و آنها با این مربی از پنج بازی یک برد، ۳ تساوی و یک باخت کسب کرده‌اند. باخت مقابل مقاومت سپاسی باعث شد تا صدای اعضای هیئت مدیره هم در بیابد. عباس انصاری‌فرد، مدیرعامل پرسپولیس در مورد وضعیت فنی این تیم می‌گوید:‌ «زود است در خصوص وینگادا اظهارنظر کنیم. اما ما در تیم تغییراتی را دیده‌ایم. مشکل بزرگ این است که یا محروم داریم یا بازیکن آسیب دیده. وینگادا نتوانسته با تمام قوا وارد زمین شود. تا پایان فصل وینگادا فرصت دارد. قاطعانه از او حمایت می‌کنیم. چون خودم فوتبالی هستم می‌دانم که او روش‌های خوبی را در تمرینات پرسپولیس پیاده کرده است و بازیکنان نتوانستند آن‌طور که باید تاکتیک حرفه‌ای این سرمربی را در زمین پیاده کنند».از سوی دیگر شعار هواداران پرسپولیس در مورد بی‌غیرت بودن بازیکنان این تیم باعث شد مدیران پرسپولیس نیز در اظهار‌نظرهای خود به این نکته اشاره کنند.
حسین هدایتی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در این باره می‌گوید: «از بازی روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل مقاومت سپاسی شدیدا ناراحت هستم. عملکرد تیم ما مورد قبول هیئت مدیره و مردم نیست. روز گذشته بازیکنان بدون انگیزه و تعصب بودند. پرسپولیس باید هر چه سریع‌تر از این وضعیت خارج شود. دل هواداران تیم آزرده شده. ما تا امروز برای بازیکنان همه کار کرده‌ایم. در تعهدات مالی به خوبی انجام وظیفه کردیم. وظیفه داریم همانطور که بازیکنان را تشویق می‌کنیم، جریمه‌هایی را نیز برای آنها در نظر بگیریم. معتقدم بعضی‌ها تعصب و غیرت خود را در بازی‌های اخیر نشان ندادند. مطمئن باشید بازیکنانی که جرم‌شان سنگین‌تر است را شناسایی و با آنها برخورد جدی‌تری خواهیم کرد».مدیران پرسپولیس در اولین اقدام ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرسپولیس کسر کردند تا تهدید هدایتی مبنی بر اخراج بازیکنان رنگ جدی به خود بگیرد.
انصاری‌فرد هم در مورد کم کاری بازیکنان این تیم با هدایتی هم عقیده است و می‌گوید: «برخی بازیکنان ما در زمین از جان، مایه می‌گذارند، اما بقیه شاید به دلایل مختلف در سطح خودشان نیستند. دوست ندارم‌ اسم فردی را بیاورم اما من از آنها انتظار دارم. مطمئن هستم جواب خودم را از بازیکنان خواهم گرفت».پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا مهدی رجب‌زاده هافبک سابق ذوب‌آهن را به خدمت گرفت. رجب‌زاده که در فصل جاری با پیراهن تیم الظفره در لیگ امارات به میدان رفت به تیم پرسپولیس پیوست. به گفته مسئولین پرسپولیس او به زودی تمرینات خود را با این تیم آغاز می‌کند. لیست پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا پر است، اما مسئولین این تیم در تلاش هستند تا موافقت سران فدراسیون فوتبال برای جایگزین کردن نام رجب‌زاده به جای دی‌کارمو را جلب کرده و از این بازیکن در لیگ برتر و جام حذفی نیز استفاده کنند.
/ 0 نظر / 3 بازدید