عابدزاده: پیشکسوتان پرسپولیس مراقب حرف‌زدن‌ خود باشند

احمدرضا عابدزاده اظهار داشت: دوست نداشتم صحبت کنم اما اخیرا صحبت هایی شنیده‌ام که خونم را به جوش آورده است.
وی درباره برخی صحبت‌ها از طرف پیشکسوتان پرسپولیس گفت: من و پیروانی پارسال در تمام بازی‌های پرسپولیس در آزادی بودیم و یک کلام مصاحبه نکردیم. از نزدیک شاهد برد و باخت‌‌ها بودیم، اما در حال حاضر بعضی‌ از نارفیق‌ها که متاسفانه پیشکسوت پرسپولیس هم هستند در رسانه ها دسیسه می‌کنند و همبازی خود را زیر سئوال می‌برند.
این مربی افزود: آنها دنبال جایگزین برای پیروانی می‌گردند. سئوال من این است؛ چرا در تیم‌های دیگر که بدون مربی است به آنها جا نمی‌دهند. آیا این سئوال را از خود پرسیده‌اند که چرا تا امروز بیکارند؟
عابدزاده ادامه داد: ‌مربیان بیکار قصد تخریب پرسپولیس و پیروانی را دارند. به آنها می‌گویم اگر می‌خواهند دهان من را در خصوص دانسته‌هایی که دارم باز نکنند مراقب حرف‌زدشان باشند.
وی خاطرنشان کرد: آقایان کار را به جایی کشاندند که خجالت می‌کشم بگویم با برخی از آنها همبازی بودم.
یکی از همین آقایان که گفته است پرسپولیس را با 10 امتیاز اختلاف قهرمان می‌کنم سر تراکتورسازی تبریز و همای تهران با آن همه امکانات چه آورد؟ مگر نه اینکه این دو تیم را به زمین کوبید؟ این آقا حالا بیکار شده و علیه ما کینه توزی می‌کند.
عابدزاده افزود: در دو بازی گذشته عملکرد بدی داشتیم و نتیجه‌اش دو باخت بد بود. با تمرینات خوب به فکر این هستیم یک پیروزی دلچسب برابر فولاد کسب کرده و دل هواداران را شاد کنیم.
این مربی درباره تغییر و تحول در مدیریت باشگاه‌ پرسپولیس گفت: این موضوع به من ربطی ندارد. اعضای هیئت مدیره باید پاسخگو باشند که چرا تغییرات انجام شد. من وظیفه‌ام خدمت در حوزه فنی است.
وی تاکید کرد: مشکلات هیئت مدیره را نمی‌توان به عملکرد ضعیف بازیکنان و بی‌انگیزه بودن‌ آنها ربط نداد ولی حالا خوشبختانه بچه‌ها پول خود را گرفته‌اند و بهانه‌ای ندارند. از آنها پیروزی مقابل فولاد را خواسته‌ایم.
عابدزاده درباره بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت:‌ تیمی که بخواهد قهرمان شود نباید به باخت فکر کند. در خانه باید امتیازها را جمع کنیم و در خارج از خانه نیز امتیاز از دست ندهیم و حتما تیم اول گروه باشیم.
وی عنوان کرد: در مرحله بعدی فرقی ندارد که با استقلال یا الهلال عربستان و یا با نماینده ژاپن بازی کنیم. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید هر حریفی را از پیش بردارد.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص احتمال در تغییرات در کادر فنی گفت: من با افشین پیروانی آمدم و با او می‌روم. تا روزی که هستم به پرسپولیس خدمت می‌کنم.
عابدزاده خاطرنشان کرد: با غیرت بازیکنان تلاش دوبرابر مطمئن هستم به حقمان می‌رسیم. هواداران، پیروانی و پرسپولیس را تنها نگذارند چون او عاشق این تیم است. از هیئت مدیره پرسپولیس هم سپاسگرازم که به این کادر فنی اعتماد کرده. آنها مطمئن باشند جواب خود را خواهند گرفت.

/ 1 نظر / 3 بازدید
رضا

براي افزايش آمار سايت خود و همچنين ثبت در 150 موتور جستجو از لينك باكس وبگردي استفاده كنيد خدا نگهدار