برتری پرسپولیس برابر تراکتورسازی و جنجال تماشاگران مهمان...

 این دیدار از ساعت 19:40 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 40 هزار تماشاگر آغاز شد. 

غلامرضا رضایی در دقیقه 46 برای پرسپولیس گلزنی کرد تا سرخپوشان تهرانی با همین تک گل به برتری برسند و سه امتیاز اول را در لیگ برتر کسب کنند. 

مسعود مرادی به عرفان اولروم از تراکتورسازی تبریز و کریم باقری، جلال اکبری و غلامرضا رضایی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. 

درگیری لفظی تماشاگران دو تیم از ابتدای مسابقه آغاز شد و در اواخر مسابقه نیز تماشاگران تبریزی برخی از صندلی‌های ورزشگاه را شکستند و آنها را به کنار زمین پرتاب کردند و برخی از آنها را نیز آتش زدند. 

تماشاگران تبریزی در ابتدای مسابقه نیز به سمت عکاسان بطری آب پرت می‌کردند. 

استفاده از الفاظ نامناسب از سوی تماشاگران دو تیم تلویزیون را وادار به قطع صدای ورزشگاه آزادی کرد به طوری که گزارشگر داخل استودیو دقایق زیادی از نیمه دوم را گزارش کرد. 

ترکیب تیم پرسپولیس: 
علیرضا حقیقی، شیث رضایی، رضا نورمحمدی، جلال اکبری، علیرضا محمد، مازیار زارع، محمد نوری( از دقیقه 90+1 سپهر حیدری)، کریم باقری( از دقیقه 65 تیاگو فراگو)، حمید علی عسکر، هادی نوروزی( از دقیقه 75 مجتبی زارع) و غلامرضا رضایی 
سرمربی: علی دایی 

ترکیب تیم تراکتورسازی تبریز: 
مهدی ثابتی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، محمد ابراهیمی، مجتبی ترشیز، کرار جاسم( از دقیقه 63 مصطفی حقی‌پور)، مهدی کیانی، ابوالفضل جلیلی، رسول خطیبی( از دقیقه 80 علی علیزاده) و عرفان اولروم( از دقیقه 49 مسعود ابراهیم‌زاده) 
سرمربی: فراز کمالوند 

/ 0 نظر / 7 بازدید