رضایی: قهرمانی ما با حضور یکصد هزار هوادار به دست می آید...

شیث رضایی پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس در برابر گسترش فولاد تبریز در بازی رفت فینال جام حذفی در تبریز، در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت:" پس از بازی با ابومسلم هفته سختی را پشت سر گذاشتیم. ما یک مجموعه هستیم و فشار بر مدیریت یا سرمربی تیم یعنی فشار بر همه ما. ترکش های انتقادها به سرمربی و مدیریت تیم به ما هم گرفت و  به همین خاطر پس از بازی مشهد، هم قسم شدیم که به خاطر هواداران با تمام قدرت در بازی های باقیمانده ظاهر شویم."

وی تاکید کرد: خدا را شاکریم که توانستیم در یک بازی سخت در برابر انبوه هواداران حریف کار را تا حدودی تمام کنیم و فولاد گستر را در زمین خودش شکست دهیم.

رضایی درباره گلی که در این بازی به ثمر رساند گفت:من برای گلزنی در این بازی سفره حضرت رقیه نذر کرده بودم و حالا هم این گل را به حضرت رقیه تقدیم می کنم. من پس از عمل جراحی که داشتم برای اینکه از هر بازی هم سالم بیرون بیایم یک گوسفند برای حضرت ابالفضل نظر کردم چرا که بازی کردن با این وضعتی که دارم خطرناک است و خدار را شکر تا امروز هم اتفاقی برایم نیفتاده است.

کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس درباره توهین های تماشاگران حاضر در ورزشگاه به بازیکنان و به ویژه سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، تصریح کرد: بی احترامی هایی که به آقای دایی شد تاسف برانگیز بود. به هیچ عنوان فکر نمی کردم به دایی که افتخار فوتبال ماست و احترام آن به همه واجب است اینقدر توهین شود. امیدوارم دیگر شاهد چنین صحنه های در ورزشگاه ها نباشیم.

/ 0 نظر / 6 بازدید