برگزاری تمرین پرسپولیس پشت در‌های بسته و سرگردانی خبرنگاران و هواداران...

 پس از حواشی روزهای اخیر و شکست برابر ابومسلم، مسئولان باشگاه پرسپولیس بدون اطلاع قبلی تصمیم گرفتند تمرینات قرمز‌پوشان پایتخت را برای ایجاد آرامش بیشتر برای دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز در چارچوب فینال جام حذفی پشت درب‌های بسته برگزار کنند. 

شماری از خبرنگاران که در تمرین امروز پرسپولیس حضور پیدا کردند با ممانعت مسئولان شرکت واحد برای ورود به ورزشگاه مواجه شدند. 
نکته قابل ذکر این است که مسئولان در این بین تفاوت‌هایی بین خبر‌نگارها قائل شدند و یک خبرنگار که وابسته به باشگاه پرسپولیس است موفق شد با هماهنگی کادر فنی وارد زمین شرکت واحد شود. 

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 16 در زمین شرکت واحد آغاز شد. 
نکته قابل ذکر این بود که حدود 50 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند اما پشت درب‌های بسته ماندند. چند هوادار طرفدار گسترش فولاد تبریز نیز حضور داشتند و با مواردی مبنی بر اینکه دایی فرهاد (کاظمی) اعلام کرده اگر پرسپولیسی‌ها با یکدیگر مشکل پیدا کنند می‌شود به آنها ضربه زد با یکدیگر صحبت می‌کردند. 

علی دایی در ابتدای تمرین امروز به بازیکنان تذکر داد که به هیچ عنوان به دنبال مصاحبه‌های مختلف نباشد. او خطاب به بازیکنان اعلام کرد مهم‌تر از همه چیز گرفتن نتیجه در تبریز است و آنها باید خود را باید برای یک جنگ تمام عیار برای رضایت دل هواداران آماده کنند. 
دایی همچنین با تک تک بازیکنان برای روحیه دادن به آنها گفت‌وگو کرد. 
دیدار رفت فینال جام حذفی ساعت 16 چهارشنبه در تبریز برگزار می‌شود. بازی برگشت هم 3 خرداد در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. 

/ 0 نظر / 6 بازدید