برنامه‌های ویژه دیدار پرسپولیس و سپاهان اعلام شد...

با توجه به دیدار حساس تیم های پرسپولیس و سپاهان که روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای هر چه بهتر برگزار شدن دیدار اختتامیه لیگ نهم و مراسم اهدای جام و مدال های قهرمانی برنامه های ویژه ای در نظر گرفته اند.
در همین راستا سکوی قهرمانی مناسبی طراحی و تشکیل سازه ای زیبا که بتواند در دید همگان باشد ،آماده شده است.

برای خبرنگاران جایگاهی طراحی شده که سازه مربوط به خوبی در دیدشان برای پوشش دادن مراسم قرار گیرد. با توجه به حضور مقامات بلند پایه سازمان تربیت بدنی، فدراسیون فوتبال، نمایندگان مجلس و نمایندگان هیات دولت و مدیران دو باشگاه بزرگ ایران یعنی سپاهان و پرسپولیس در این مراسم، برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسم جام قهرمانی جایگاه مناسبی طراحی شده است.

ضمن اینکه با آغاز مراسم اهدای جام، نورافشانی در مقیاس استیج و به احتمال فراوان در سراسر ورزشگاه آزادی به همراه کاغذ رنگی پاشی انجام خواهد شد. همچنین با توجه به هفته میراث فرهنگی و گردشگری که از 28 فروردین تا 3 خرداد خواهد بود این هفته هم گرامی داشته خواهد شد.

پیش از آغاز بازی پرسپولیس و سپاهان از چهار پیشکسوت هم تجلیل به عمل خواهد آمد. تابش(پیشکسوت سپاهان)حجازی(پیشکسوت باشگاه استقلال)،بهزادی و مرتضی احمدی (پیشکسوت پرسپولیس و هنرمند جاودانه تئاتر،سینما، رادیو و تلویزیون)از سوی فدراسیون و سازمان لیگ مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

/ 0 نظر / 6 بازدید