مصاف تیم ملی فوتبال ایران با سنگال ، ساعت 17 امروز

 ملی پوشان فوتبال کشورمان در حالی در این بازی دوستانه و تدارکاتی به میدان می روند که پس از برکناری علی دایی، هنوز سرمربی جدیدی برای تیم ملی انتخاب نشده و با جدایی هومن افاضلی و بهزاد غلامپور، فقط روته مولر مربی آلمانی و مشاور سابق دایی روی نیمکت مربیگری خواهد نشست.

این بازی ساعت 17 امروز یعنی دو ساعت زودتر از موعدی که قبلا اعلام شده بود، با قضاوت مسعود مرادی داور بین المللی فوتبال کشورمان برگزار می شود و تیم ملی ایران با لباس سفید و تیم سنگال با پیراهن سبز به میدان خواهند رفت.

در این دیدار همه ملی پوشان کشور به غیر از مهدی مهدوی کیا و جواد نکونام که برای همراهی تیم های باشگاهی خود در آلمان و اسپانیا به اروپا رفته اند، حضور دارند و هیچ بازیکنی دچار مصدومیت جدی نیست اما با توجه به تداوم فشارهای روحی و روانی شکست از عربستان و همراه نداشتن کادرفنی و کاپیتان های تیم و نیز دلخوری هواداران، به نظر می رسد ملی پوشان کشورمان در بازی امروز باید روی پای خود بایستند.

سنگال که در پله شصتم رده بندی جهانی قرار دارد در سال 2002 در تنها تجربه حضورش در جام جهانی، تیم ملی فرانسه مدافع عنوان قهرمانی را شکست داد و با رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی، شگفتی ساز مسابقات لقب گرفت.

از بین 20 بازیکن حاضر در تیم ملی سنگال، 16 نفر در لیگ های خارجی به خصوص در لیگ فرانسه بازی می کنند.

/ 0 نظر / 3 بازدید