خوردبین: پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا بسته شده است...

محمود خوردبین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: سال خوبی را گذراندیم. در فصل گذشته علیرغم اینکه با تلاش زیاد در لیگ برتر به مقام چهارم رسیدیم اما در جام حذفی قهرمان شدیم. 

وی افزود: در سال جاری نیز با جذب بازیکنان خوب و تاثیرگذار فقط برای قهرمانی آسیا تیم را بسته‌ایم. بازیکنانی به ما اضافه شده‌اند که نقاط ضعف ما را جبران کنند. مثل برخی تیم‌‌ها بازیکنانی را نگرفتیم که بدون هدف باشد. سعی کردیم نقاط ضعف را و خلاءها را پوشش دهیم. با این بازیکنان و کادر فنی سال دیگر سال موفقی برای ما خواهد بود. 

وی در خصوص آخرین وضعیت محسن خلیلی و میثاق معمارزاده گفت: معمارزاده رقم پیشنهادی خود را به باشگاه داده است و باید پس از بررسی آن به او جواب بدهیم اما هنوز با خلیلی هیچ حرفی برای تمدید قرارداد نزدیم. 

خوردبین افزود: من نمی‌توانم بگویم که آیا پیشنهاد معمارزاده زیاد بوده یا کم. او 500 میلیون تومان در جلسه‌ای با کاشانی از باشگاه خواسته است که در حال بررسی این موضوع هستیم. 

سرپرست پرسپولیس در جواب سؤالی که چرا بازیکنان مازاد در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کردند گفت: یک سری مازادی‌ها را همراه خودمان به اردوی اردبیل بردیم تا به آنها فرصتی دیگر دهیم که خودشان را نشان دهند. سپس تصمیم نهایی را خواهیم گرفت. 

خوردبین در خصوص جذب بازیکنان جدید گفت:‌ با توافقی که انجام شده هر بازیکنی که با پرسپولیس عقد قرارداد کند در اردبیل به تیم اضافه می‌شوند. 

وی در خصوص سقف قراردادها برای بازیکنان گفت: پرسپولیس در فصل جدید بازیکنانی را جذب می‌کند که پشنهادهای 700میلیونی می‌دادند و همین موضوع باعث شد که از خیر آنها بگذریم، پس معلوم است سقف قراردادها رعایت نمی‌شود. دیگر در مورد مسائل دیگر من حرفی نمی‌زنم چون همه چیز مشخص است. 

/ 0 نظر / 7 بازدید