نویسنده : jaber lion ; ساعت ٤:۱٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۳ دی ۱۳۸٧

حیدری: آقایان فکر می کنند با بچه 5 ساله طرف هستند

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا زمانی که قراردادم پیدا نشود در تمرینات شرکت نخواهم کرد.


سپهر حیدری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزای فارس، اظهار داشت: برای دریافت پولم به باشگاه رفتم، اما گفتند قراردادت گم شده است.
وی افزود: پس از مدتی که مدیریت جدید باشگاه دستور پرداخت پول عقب افتاده بازیکنان در قسط دوم را داد به باشگاه پرسپولیس رفتم اما با صحنه‌ای مواجه شدم که بسیار عجیب و باورنکردنی بود.
وی عنوان کرد: قرارداد من در فصل گذشته 140 میلیون تومان بود. اول فصل پس از نشست با مصطفوی قراردادم در فصل جاری 200 میلیون تومان شد که البته از همه بازیکنان کمتر است. نکته عجیب این است که مسئولان امور مالی باشگاه پرسپولیس قرارداد جدید من را گم کرده‌اند و این قرارداد در باشگاه پرسپولیس مفقودالاثر شده است.
حیدری خاطرنشان کرد: برای من جای سوال دارد که چگونه قراردادم که همگی آن را امضا کرده اند گم شده است. در حضور محمود خوردبین، افشین پیروانی، مصطفوی و مشاور باشگاه به صورت قانونی این قرارداد ثبت شده است. امروز به جای این قرارداد، کپی قرارداد فصل گذشته را مقابل من قرار دادند. عجیب اینکه آن قرارداد نیز اصل ندارد و کپی است.
حیدری تاکید کرد: این موضوع برای من قابل هضم نیست. با اجازه پیروانی و خوردبین از فردا سر تمرینات پرسپولیس حضور پیدا نخواهم کرد. سعی کردم این موضوع را به اطلاع این دو نفر برسانم، اما متاسفانه آنها تلفن‌های خود را جواب ندادند. با احترام به مسئولان باشگاه و هزاران هوادار عاشق پرسپولیس این تصمیم ‌را گرفتم.
مدافع پرسپولیس اظهار داشت: این کار تمسخر کردن و خندیدن به من است. آقایان خیال کردند من بچه 5 ساله هستم. وقتی این مشکل را در باشگاه دیدم و در امور مالی صدایم در آمد قول دادند که قراردادت را پیدا خواهیم کرد، اما باید مشخص شود قرارداد من در فصل جاری کجا است. چرا کپی فصل قبل قراردادم را نشان دادند.به من بگویند اصل آن کجاست.
حیدری گفت: هیچ نسخه ای از قرارداد در اختیار من نیست.باید بدانم سرنوشت این قرارداد چه شده است.
كد تقويم

كد چت روم